Informácie pre predajcov

Všetko podstatné čo potrebujete vedieť, ak sa chcete zúčastniť Malackej šošovice.

Kedy sa uskutoční Malacká šošovica?

Malacká šošovica býva dvakrát ročne, jarná na prelome mája a júna  jesenná koncom septembra. Tohoto roku je pre koronakrízu jarná šošovica zrušená. O konaní jesennej Malackej šošovice budeme informovať.

Ako sa prihlásim na Malackú šošovicu?

Prihlasovanie obvykle začína dva mesiace pred termínom. Prihlásiť sa dá prostredníctvom dotazníka na tejto stránke. 

Kto sa môže zúčastniť Malackej šošovice?

Všetci výrobcovia, chovatelia či pestovatelia z Malaciek alebo blízkeho okolia. Tiež radi privítame združenia, organizácie alebo jednotlivcov, ktorí sa venujú predovšetkým kultúre, umeniu alebo projektom podporujúcim rozvoj komunitného života. Keďže Malacká šošovica je zameraná predovšetkým na podporu lokálnych aktivít, v prípade veľkého záujmu uprednostníme najmä predajcov z Malaciek a blízkeho okolia.

Aké ďalšie podmienky musím spĺňať?

Predovšetkým podmienky vyplývajúce z príslušných právnych predpisov. Dopredu si prosím overte, či potrebujete oprávnenie na podnikanie, či sa na vás vzťahuje povinnosť používať registračnú pokladnicu alebo či spĺňate všetky hygienické normy a máte potrebné povolenia v prípade, ak sa chcete venovať predaju jedla či potravín. Každý predajca osobne zodpovedá za rešpektovanie týchto predpisov.

Aké poplatky sú spojené s účasťou na Malackej šošovici?

Bližšie informácie o poplatkoch nájdete v prihlasovacom formulári.

Potrebujem vlastný stánok?

Je to na vás. Uprednostňujeme používanie našich stánkov, ale ak máte vlastný, nie je to problém. Každopádne počet stánkov, ktoré máme k dispozícii, je limitovaný.

Ako vyzerajú predajné stánky?

Pozrite sa v našej fotogalérii.

Je k stánkom zabezpečený prívod elektrickej energie?

Nie ku všetkým. Ak potrebujete pre vaše aktivity elektrinu, dajte nám prosím vedieť vopred, a to zaškrtnutím príslušného políčka v prihláške.

Je potrebné sa prihlásiť do newslettera Malackej šošovice?

Nevyhnutné to samozrejme nie je, ale prinesie vám to viaceré výhody. V prvom rade budete vždy a včas vedieť, čo sa v Malackej šošovici deje a nič dôležité vám tak neujde. Pravidelne vás budeme informovať o termínoch (a ich prípadných zmenách) a o možnostiach prihlásenia na Malackú šošovicu. Tiež sa dozviete viac o našich predajcoch, pripravovaných sprievodných akciách a o programe, ktorý pre vás pripravujeme.

V prípade, ak ste našim pravidelným predajcom alebo sme s vami už niekedy komunikovali, dovolili sme si vás zaradiť do newslettera automaticky. Prihlásiť sa do newslettera môžete viacerými spôsobmi – cez vyskakovacie okno pri otvorení tejto stránky, v časti Kontakt alebo cez náš facebookový profil. V prípade, ak si správy od nás z akéhokoľvek dôvodu neželáte dostávať, stačí ak kliknete na odkaz v spodnej časti newslettera alebo nás kedykoľvek kontaktujte. 

Nedostal som váš newsletter!

Nedostali ste náš newsletter aj napriek tomu, že ste sa zaregistrovali na odber našich noviniek? Možno sa pred vami len skrýva. Ak používate službu Gmail, je veľmi pravdepodobné, že skončil v priečinku „Propagácie“. Ak ho tam nájdete, odporúčame vám ho presunúť do priečinka „Hlavné“ a v budúcnosti by sa vám už mal zobrazovať v tomto priečinku.

Ak i napriek tomu ste náš newsletter nedostali, kontaktujte nás prosím.